Korona kríza pomaly ustupuje a s pocitom nádeje sa vraciame do bežných životov. Nápor klientov na linkách dôvery sa tiež začína zmierňovať a to nám dáva možnosť opäť sa venovať aj nášmu podcastu hmmm…

Aj keď už všetci máme asi slovných spojení Covid-19, koronavírus, sociálny odstup a karanténa plné zuby, zahodiť okamžite za hlavu všetko, čo sa za posledné dva mesiace udialo, by mohla byť škoda. Náročné a stresujúce situácie sú totiž často práve tie, z ktorých sa môžeme najviac naučiť.

Práve preto sme sa v prvom „pokoronovom“ dieli nášho podcastu rozhodli rozrávať nielen o tom, ako sa počas tohto obdobia vyvíjala situácia na linke dôvery IPčko.sk, ale aj o tom, prečo vznikla nová Krízová linka pomoci, o službe videoporadenstva, prežívaní kríz a tiež čo nás môže čakať v najbližších mesiacoch.

Našim hosťom bol psychológ a programový riaditeľ linky dôvery IPčko.sk PhDr. Marek Madro.

Viac informácii o Krízovej linke pomoci nájdete na krizovalinkapomoci.sk

Podcast hmmm… nájdete až aj na YouTube a sledovať nás môžete taktiež na Facebooku a Instagrame. Podporiť vznik nových dielov môžete cez platformu PatreonDARUJME.SK.

Ak máte záujem o prenájom štúdia, viac informácii nájdete TU.Tento diel podcastu bol podporený z FONDU SK-NIC a Nadáciou Pontis.

Apple podcasty (iTunes) ¦ Google podcasty ¦ Spotify ¦ Stitcher ¦ PodBean ¦ RSS