„Pošli mi to mailom.“
Veta, ktorú používame takmer denne.

Príchod mailov znamenal akúsi „revolúciu“ v komunikácii medzi ľuďmi. Nahradili sme písanie listov, pohľadníc. Skončilo sa obdobie dlhého čakania na odpoveď a na poštára. Mailom vybavíme takmer všetko, pracovné záležitosti aj súkromné záležitosti.
Ako využiť email v pomoci ľuďom?

Občianske združenie IPčko sa od roku 2012 snaží priblížiť mladým ľuďom, ktorí sa ocitli v náročných životných situáciách prostredníctvom internetovej linky dôvery IPčko.sk. Vo svojej činnosti prepája aktuálne poznatky z psychológie s modernými technológiami a trendmi, ktoré využívajú mladí ľudia. A emailové poradenstvo je jedným z nich.
Online svet je prirodzenou súčasťou životov mnohých ľudí.
Na internete hľadajú informácie aj odpovede na svoje otázky.
A IPčko.sk je v týchto chvíľach pri nich a odpovede hľadá spoločne s nimi.
Každý rok dostávame a odpovedáme na 6000 mailov, kde sa nám mladí ľudia zdôverujú s tým, čo prežívajú a čo ich trápi.

Pomáhate ľuďom cez emaily aj vy?
Ak nie, chceli by ste s tým začať?

Prihláste sa na naše akreditované vzdelávanie „Poradenský email“, kde sa dozviete o tom, kto sme, čo a prečo robíme, aké sú špecifiká emailovej komunikácie, získate efektívnu štruktúru poradenského emailu, vyskúšate si, ako odpovedať na emailové prosby o pomoc v rôznych kontextoch a mnoho ďalších užitočných skúseností, informácií a zážitkov.

Toto a mnoho ďalšieho sa dozviete od našich skúsených lektorov PhDr. Mareka Madra a Mgr. Dominiky Rajznerovej v priestoroch IPčka (Na vŕšku 6) v Bratislave.

Cena kurzu je 75eur.
V cene kurzu je malé občerstvenie, osvedčenie o absolvovaní vzdelávania.
Termín kurzu: 28.2.2020 (v čase od 9,00 do 15,30)
Počet frekventantov na kurze je 7-9.

Registračný formulár s informáciami k platbe nájdete TU