Často sa rozprávame s rodičmi, ktorí majú obrovský strach z technológií, ktoré ich dospievajúce deti využívajú v plnej miere.

Mladí ľudia komunikujú prevažne cez sociálne siete, hrajú po sieti hry, sledujú influencerov a Youtuberov,…
Je sa čoho obávať?
Čo na internete v skutočnosti robia, ako to zmení ich vzťahy, budúcnocť, uplatnenie?
Ako s tínedžermi z pozície rodičov o tom všetkom efektívne hovoriť, ako ich chrániť?

Po minulých úspešných workshopoch pre rodičov otvárame s našimi lektormi a psychológmi z internetovej linky dôvery IPčko.sk – PhDr. Marekom Madrom a Mgr. Lenkou Nemcovou ďalší termín.

Workshop pre rodičov sa uskutoční 29.01.2020 od 17,00 do 20,00 hod. v priestoroch občianskeho združenia IPčko (Na vŕšku 6 v Bratislave).

Cena workshopu je 75eur.
Počet účastníkov je limitovaný na 10.

Registračný formulár s informáciami k platbe nájdete TU.

Reakcie niektorých účastníkov:

SH:
„Bolo to veeeeeeľmi užitočné, trafili ste správny mix informácií … by ešte aj na ďalšiu hodinu-dve, lebo niekde ste nám len stihli otvoriť oči a mali by sme potom ešte veľa nových otázok … ☺️. A musím povedať, že aj po únavnom dni v práci nebola jediná sekunda, kedy by som vás nevnímala naplno, bolo to stále tak zaujímavé. Ste úžasní ľudia, ROBÍTE FANTASTICKÚ PRÁCU pre decká a ešte aj pomáhate nám rodičom neistým v týchto pre nás menej prirodzených témach, aby sme to zvládli aspoň ako-tak správne v prospech našich puberťákov. Naozaj to bolo oči otvárajúce, sama by som na mnohé veci neprišla, na to nestačí obyčajná rodičovská intuícia. Zistila som, že som sa pýtala zle, ďakujem za zorientovanie a rady, čo áno a čo nie ?.“

MK:
„Veľmi ďakujem za veľa dobrých rád. Odchádzala som z kurzu s vedomosťami, ktoré mi veľmi pomohli, cítim sa silnejšia a mám aj oveľa menej obáv o svoje deti, ako som mala predtým. Všetky rady si úprimne beriem k srdcu a budem sa snažiť byť rodičom akého moje deti potrebujú. Odporučila by som školenie každému jednému otcovi aj mame. Možno by potom bolo menej nešťastných detí, ktoré sú pohltené internetom a úžasní ľudkovia z Ipčka by mali menej práce. ĎAKUJEM“