MAPA pomoci

Rýchlo a jednoducho nájdi kontakt na odborníka v oblasti psychického zdravia vo svojom okolí.

Potrebujem pomoc

Požiadať o pomoc nie je hanbou ani zlyhaním – práve naopak.
Z našich skúseností vnímame, že požiadať o pomoc chce naozaj veľa síl a neskutočnú dávku odvahy. Niekedy je bremeno, ktoré nám prinesie život, príliš ťažké a je úplne v poriadku, ak o tom niekomu povieme a pomôže nám to bremeno chvíľu niesť a zmenšiť. 

Pomoc je Ti k dispozícii anonymne, nonstop a bezplatne na našich linkách pomoci, o ktorých sa môžeš dozvedieť viac v sekcii Linky pomoci online/offlineAk sa nachádzaš v krízovej životnej situácii, sme tu pre Teba aj na kontaktných miestach, Káčkach, kde môžeš získať osobnú, psychologickú pomoc. V klube Machovisko, zdieľame spoločne náročné ale aj šťastné momenty na mieste, kde je Ti rovnako k dispozícii anonymná, odborná, psychologická pomoc

Nezostávajme so svojou bolesťou duše sami.
Najlepšie je, ak požiadame o pomoc odborníkov. POMOC EXISTUJE a je aj v Tvojom okolí.
Veríme, že MAPA POMOCI v tom môže pomôcť. 

LD sú často okamžitou, bezplatnou a anonymnou možnosťou, ako sa zdôveriť alebo zvládnuť náročnú životnú situáciu.

Psychológ je odborníkom, ktorý poskytuje pomoc osobne najmä prostredníctvom rozhovoru v prípade duševnej nepohody, problémoch v správaní i prežívaní.

Psychiater je lekár, ktorý môže do liečby psychických ťažkostí zaradiť aj medikamentóznu liečbu.

Miesto, ktoré poskytuje okamžitú pomoc ľuďom v rôznom type krízovej situácie.

Ak máš svojho terapeuta/terapeutku, psychiatra/psychiatričku, psychológa/psychologičku, veľmi odporúčame, aby o Tvojej ťažkej situácii vedel aj on/ona, kontaktuj ho/ju.  

Na zozname odborníkov sa snažíme neustále pracovať a vylepšovať ho. Ak by ste nám v tom radi pomohli a máte informácie, ktoré sa v zozname nenachádzajú alebo by ste ich chceli upraviť, môžete nás kontaktovať na nikoleta@ipcko.sk. Vážime si každú Vašu pomoc!