hmmm...

Vypočuj si teraz!

Podcast psychologickej poradne IPčko.sk o témach, ktoré nás aj Vás zaujímajú – duševné zdravie, svet mladých ľudí, internet a mnohé iné. A ako vlastne podcasty počúvať? Veľmi jednoducho. Stačí si nás nájsť cez aplikácie Apple podcast, Spotify, Google podcast, Podbean, Stitcher alebo priamo tu na stránke IPčka.

hmmm...

Dlho sme uvažovali akým spôsobom by sme mohli komunikovať verejnosti naše skúsenosti, ktoré sme nazbierali za roky práce na internetovej poradni. Ide často o náročné a komplexné témy, ktoré sa nedajú vysvetliť v pár minútach, zároveň však chceme komunikovať s Vami osobnejšie, prihovoriť sa Vám, povedať milé slovo. Preto sme sa rozhodli nahrávať podcasty – zvukové nahrávky. Budeme sa v nich rozprávať nielen so psychológmi z IPčka, ale aj s inými odborníkmi o rôznorodých a zaujímavých témach.

Nezmeškajte žiadne časti a vypočujte si ich kedykoľvek a kdekoľvek Vám to bude vyhovovať. Počas cesty, pred spaním, pri cvičení či iných aktivitách. Kedykoľvek, keď budete chcieť niečo nové dozvedieť, počuť milé slovo, alebo keď Vám napadne „hmmm…“.

Na podcastoch spolupracujú:

  • Moderátor: Marek Franko
  • Produkcia a odborný dohľad:
    Lenka Nemcová a Marek Madro