My Ťa chceme počuť

IPčkovci sú psychológovia, ktorí deň-noc počúvajú príbehy mladých ľudí, ktorí sa im zdôverujú s rôznymi ťažkosťami. Stojíme pri nich, keď ich všetko štve, trápia sa, cítia sa osamelo, frustrovane a bolí ich duša. A často aj v momentoch, kedy nevedia ísť ďalej. Byť mladým človekom je dnes fakt ťažké a preto sme TU. Chceme stáť pri všetkých, ktorí o to stoja a pustia nás do svojich príbehov. Projekt NEVYPOČUTÝ je výsledkom našich niekoľkomesačných úvah o tom, ako Ti pomôcť, keď ten dospelácky svet okolo proste nefunguje. Lebo my ťa chceme počuť.

napíš nám

Odkazovač, ktorý toho znesie

Neváhaj a nalož mu všetko, čo máš na srdci.

Vieme, že mladí ľudia sú frustrovaní. Majú pocit, že ich nikto nepočúva a že v tomto štáte a spoločnosti nič nefunguje. Chceme tu pre teba byť, vypočuť si ťa a pokiaľ je to v našich možnostiach, tak aj pomôcť. Vytvorili sme preto tento online frustrovač, kde sa nám môžeš zveriť so všetkým, čo ťa hnevá na systéme, škole či rodine. Odkazovač je určený predovšetkým na problémy, ktoré si vyžadujú aj pomoc od odborníkov či inštitúcií, no možno ani nevieš kde vlastne začať či ako sa s nimi spojiť. Tak nám o tom povedz.

Napíš nám cez odkazovač o svojich frustráciách a hneve alebo nám pošli hlasovku na WhatsApp - 0945 461 441 a na live streame ich budeme riešiť.

KEDY: každý štvrtok od 19:00
KDE: TWITCH - kanál IPckosk

sme aj tam aj tu

Sme tu pre teba anonymne, bezplatne a nonstop

Je len na tebe kde, kedy a ako nás oslovíš.

Offline

anonymne - bezplatne - nonstop

KÁČKO

centrá krízovej intervencie Káčko na celom Slovensku - www.ipcko.sk/kacko

KLUB MACHOVISKO

Na vŕšku 6
Bratislava

FLEK KLUB

Jeruzalemská 38 
Trnava

ID KLUB

Štefánikova trieda 15
Nitra

KREATE KLUB

Jarková 71
Prešov

CONNECT KLUB

Námestie osloboditeľov 33
Michalovce

Online

anonymne - bezplatne - nonstop
pre odborníkov

Podpora pre odborníkov a odborníčky v školách

Pre odborníkov a odborníčky z pomáhajúcich profesií sme pripravili o tejto problematike súhrn informácií. Veríme, že tieto zdroje vám pomôžu neustále sa vzdelávať a posilňovať vaše schopnosti v oblasti pomáhajúcich profesií.