IPčko sa pustilo do novej spolupráce a radi by sme Vám o nej povedali viac.
Naším novým partnerom je Slovenský futbalový zväz (SFZ) a spoločne sme sa rozhodli vydať na cestu ochrany, podpory a pomoci pre mladých futbalistov a futbalistky.

Ochrany a bezpečia tých najzraniteľnejších nikdy nie je dosť, tak prečo ju nepriniesť aj na zelený trávnik????
A tak to nejako začalo. 

Na jednej strane my, ktorí máme s podporou a pomocou skúsenosti a na druhej strane tí, ktorým záleží, aby bol na Slovensku bezpečný futbal. 
Slovo dalo slovo, pretože SFZ vníma tému ochrany mladých športovcov ako mimoriadne dôležitú a nevyhnutnú. 
Prevencia, dostupná pomoc, podporujúci a všímaví  tréneri a trénerky, ktorí sú často tými prvými, ktorí sprevádzajú deti a mladých ľudí v náročných chvíľach.
SFZ a IPčko sa vo vzájomnej spolupráci zameralo na komplexnú podporu a ochranu, teda na BEZPEČNÝ FUTBAL PRE DETI A MLÁDEŽ.

Pomáhali sme pripraviť materiály s užitočnými a cennými odporúčaniami pre všetkých, ktorí sa pohybujú vo futbalovom svete a zároveň vo svete detí a mladých ľudí. 
Nájdete ich priamo na stránke futbalsfz.sk

Pre deti a mladých ľudí, ktorí prežívajú náročné chvíle, potrebujú vypočutie, podporu a bezpečný priestor, v ktorom žiadna téma nie je tabu, je tu možnosť anonymnej a bezplatnej nonstop pomoci na našej linke pomoci IPčko.sk a prostredníctvom špeciálneho e-mailu futbal@ipcko.sk.

Rodičia, tréneri a všetci, ktorým učaroval zelený trávnik, majú možnosť obrátiť sa na našich odborníkov aj prostredníctvom Krízovej linky pomoci – 0800 500 333.

IPčko a SFZ dáva spoločne ČERVENÚ KARTU NÁSILIU VO FUTBALE.

Ďakujeme za prejavenú dôveru.