Milé poslucháčky a milí poslucháči podcastu hmmm… Rok 2021 sa pomaly končí a my sme pre vás opäť pripravili špeciálnu epizódu, v ktorej sme sa pozreli na to, čo pre občianske združenie IPčko a jeho projekty znamenal. Našim hosťom bol psychológ a riaditeľ IPčka PhDr. Marek Madro, PhD., MBA a tento rozhovor bol špeciálny aj tým, že sme po prvýkrát v histórii podcastu nahrávali naživo prostredníctvom livestreamu na Instagrame.

Mohli ste sa nás teda priamo počas nahrávania na čokoľvek opýtať a viackrát ste túto možnosť aj využili, za čo veľmi pekne ďakujeme.

Pre tých, ktorí nemali možnosť livestream sledovať, ponúkame teraz aj jeho záznam. Takže nech sa páči rozprávanie o tom, čo všetko sme za celý rok stihli, ako sa darilo podcastu, ako zvládali a zvládajú naše linky dôvery vlny pandémie, čo nás potešilo, čo sklamalo, a v neposlednom rade čo chystáme do budúcna.

A pri tejto príležitosti by sme vám rádi poďakovali za dôveru, podporu a neuveriteľný a stále rastúci záujem o náš podcast. Veľmi si to všetci v IPčku vážime a ceníme a dúfame, že nám ostanete verní a verné aj v budúcom roku, do ktorého vám prajeme čo najviac síl, veľa zdravia a hlavne aby ste nikdy v ťažkých chvíľach neostávali sami.

— — — — —

00:00 Úvod

01:42 Aké slovo vystihuje rok 2021? Čo znamenal tento rok pre IPčko?

08:17 Ako sa darilo v roku 2021 podcastu hmmm… a ktoré epizódy máme najradšej?

15:36 Koľko pomáhajúcich kontaktov prebehlo v uplynulom roku? Predstavoval si Marek Madro, že IPčko bude raz také veľké?

22:19 Aký sme mali deň a čo všetko obnášajú návštevy ústavných činiteľov v IPčku?

27:15 Ako vyzerali a vyzerajú pandemické vlny v roku 2021 na linkách pomoci?

29:33 Čo nás najviac pozitívne aj negatívne zasiahlo v roku 2021 a ako sa darí našim Káčkam?

35:25 Akými všetkými spôsobmi sa môžete spojiť s odborníkmi z IPčka?

42:59 Ako v praxi obstál Klub Machovisko? Čo ešte sme v roku 2021 stihli?

55:02 Ako by mal vyzerať funkčný systém pomoci?

59:18 Čo pomáha Marekovi Madrovi, keď je frustrovaný?

— — — — —

Nezostávajte so svojimi ťažkosťami sami a využite pomoc odborníkov: ⌲ IPčko.sk ⌲ Dobrá linka ⌲ Krízová linka pomoci | 0800 500 333 ⌲ Klub Machovisko ⌲ Káčko – kontaktný bod pre ľudí v krízových životných situáciách

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach: ⌲ Facebook ⌲ Instagram ⌲ Youtube ⌲ podcast[@]ipcko.sk

Ak sa Vám naša práca páči a považujete ju za dôležitú, budeme veľmi vďační za Vašu pomoc: ⌲ Patreon (pre pravidelnú podporu) ⌲ Darujme.sk (pre podporu celého občianskeho združenia IPčko)

Naše štúdio je k dispozícii aj na prenájom ⌲ Chcem vedieť viac!

hmmm… pre Vás pripravujú: ⌲ Moderátor a realizácia: Marek Franko ⌲ Produkcia a odborný dohľad: PhDr. Marek Madro,PhD. MBAMgr. Lenka Nemcová a PaedDr. Zuzana Juráneková, MBA.

— — — — —

Apple Apple podcasty (iTunes) ¦ Google podcasty ¦ Spotify ¦ Youtube ¦ PodBean ¦ RSS